Putekļusūcēja robota ražotājs

Uzņēmums Lilin International Group Limited, kura meitas rūpnīcas atrodas Shenzhen un Xiamen, ir liela mēroga profesionāls ražotājs, ar neatkarīgu pētniecības un attīstības centru, kas specializējas putekļsūcēju robotu izstrādē un ražošanā.Ar spēcīgu tehnisko grupu... vairāk

Liectroux X6 automātiskā logu tīrītāja robots, stikla putekļu sūcējs un robotu mazgātājs

Liectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic WasherLiectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic Washer

Liectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic Washer

Liectroux X6 Automatic Window Cleaning Robot,Glass Vacuum Cleaner Tool and Robotic Washer

Produkta nosaukums: Liectroux automātiskās logu tīrīšanas robots, stikla putekļu sūcēju instruments un robots mazgātājs


Modeļa Nr .: X6

 

    Stikla tīrīšana, kaitinoša lieta daudzās vietās visā pasaulē, īpaši lieli un augsti logi, kā arī daži āra logi. Ja jūs pametat logus nedēļu, tie noteikti tiks pārklāti ar putekļiem un kļūs redzamāki pēc vēja vai lietus. Tas ir ļoti neērti un grūti strādāt, lai tos paši tīrītu, tomēr profesionālu tīrīšanas darbinieku pieņemšana darbā ir dārga un bīstama. LIQUROUX loga tīrīšanas robots jums izmaksā mazāk nekā vienu reizi, kad jūsu logi ir profesionāli iztīrīti. Tas būs labs palīgs jūsu dzīvē. Daudzas ģimenes, tīrīšanas piegādātāji, veikali, biroji utt. Ļoti daudz.


    X6 ir kvadrātveida, vienpusējās logu tīrīšanas robots. Tās ātrgaitas vakuuma motors nepārtraukti iestrēgst uz brilles un pat sienām. 2 patentētas augstas berzes un pret slidenas silikona jostas ļauj robotam brīvi pārvietoties uz virsmām. Šķiedru tīrīšanas līdzekļi ir speciāli izstrādāti robotam, lai iegūtu vislabākos tīrīšanas rezultātus, un tos varētu viegli noņemt mazgāšanai un atkārtotai izmantošanai.
    X6 ir iebūvēta nepārtrauktās enerģijas sistēma (UPS). Jaudas slēgšanas gadījumā UPS piegādās enerģiju, lai novērstu robotu krišanu no stikla. Ja robots tiek izmantots, ir ļoti ieteicams saitēt drošības virvi, kas varētu turēt līdz 150 kg svara dažām jūsu istabas iekārtām. Bez tam, X6 ir 2 veidu iebūvēti viedie sensori. Viens no tiem ir lāzera sensors, kas var noteikt malas, lai robots varētu strādāt pie tām loga / stikla durvīm bez rāmjiem. Otrs ir spiediena sensors, kas uzrauga vakuuma statusu reālajā laikā. Vienkārši nospiežot vienu pogu, X6 var gudri ieprogrammēt visefektīvāko tīrīšanas maršrutu, noteikt loga malas un automātiski notīrīt visu logu. Īpašnieks var arī manuāli kontrolēt robotu, izmantojot tālvadības pulti.


Apraksti:
    1. LIQUROUX logu tīrīšanas robots X6, kas paredzēti, lai attīrītu augstus logus ārpusē, nomainītu bīstamu cilvēka darbu - 2.4 min / kvadrātmetru, logs - 2m * 1m. Automātiskajā režīmā ilgst aptuveni 10 minūtes. Darbs automātiski, 3 tīrīšanas veidi. Piemērots dažādām virsmām virs 30 °, spogulī, vannas istabā, sienā, marmorā, kokā, flīzē uc (bez horizontālas plaknes)
    2. LIQUROUX loga tīrīšanas robots X6 Smart pārvietošana navigācija. Vienkārša 3 pakāpju darbība: ieslēgšana, sūkšana, sākt.
    3. Par drošību: 2.8Kpa vakuuma kamera, pietiekami stipra. Netiek nokrist. 650ma iekšējā baterija, lai saglabātu tās drošību aptuveni 20 minūtes, kad tā ir izturīga. Netiek nolaidusies. Īpaša kāpšanas drošības virve ar 150Kgf. Nesamaziniet.
    4. Produkta garantija: ja tas darbojas nepareizi, tikai 3 problēmas.rats, motors vai dēlis. Ievietojiet videoklipu, kad tas nedarbojas, mūsu inženieri atradīs problēmu un piegādās daļu jums. Vienkārši atskrūvējiet skrūvi , mainiet daļu. Tas ir ļoti viegli mainīt pats.

 

Specifikācijas:
    Līmes veids: Vakuums, Platība
    Tīrīšanas modelis: lineāri tīrs
    Stikla biezuma ierobežojums: Nav ierobežojumu
    Tīrīšanas ātrums: 2.4 minūtes / metrs ^ 2
    Auto tīrīšanas režīms: 3 režīmi
    UPS (nepārtrauktās barošanas sistēma): 20 minūtes
    Bezrāmja logs: jā
    Automātiska apdare: jā
    Drošības virves stiprība: 150 Kgf
    Izmēri:> 40 cm x 40 cm
    Pieļaujamais virsmas nelīdzenums: <1,5 mm
    Mašīnas izmērs: 24 (L) x 24 (W) x 10 (H) cm
    Svars: 1,2 kg
    Jaudas diapazons: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
    Enerģijas patēriņš: 65W
    Sertifikācija: CE, FCC, RoHS
    Pieejamais logs: Vidēja un liela mēroga logs


Galvenās iezīmes:
    1. Piemērojams jebkura biezuma stiklam.
    2. Pielietota mākslīgā intelekta tehnoloģija.
    3. Tālvadības pults tālvadība.
    4. Var izmantot bez rāmja loga.
    5. Automātiska apstāšanās pēc pabeigta darba.
    6. Ātra tīrīšanas ātrums līdz 2mins uz kvadrātmetru.
    7. Speciāli izstrādāta šķiedru tīrīšanas lupatiņa.
    8. Iebūvēta nepārtrauktās enerģijas sistēma (UPS).
    9. 3 Auto tīrīšanas režīmi
    10. Ļoti uzticams anti-falling algoritms.
    11. Automātiska un manuāla tālvadība.
    12. Augstas izturības trošu troses ietilpība ir 150kgf.
    13 Zems enerģijas patēriņš (65W, 100-240VAC, 50-60Hz)


Iepakojums:
    LIQUROUX Windows tīrīšanas robots * 1
    Tālvadības pults * 1
    Adapteris * 1
    AC barošanas vads * 1
    DC pagarināms kabelis * 1
    Garo matu šķiedru tīrīšanas lupatiņa * 1
    Short Fair Fiber Mopping Cloth * 1
    Drošības virves * 1
    Īpašnieka rokasgrāmata * 1