Putekļusūcēja robota ražotājs

Uzņēmums Lilin International Group Limited, kura meitas rūpnīcas atrodas Shenzhen un Xiamen, ir liela mēroga profesionāls ražotājs, ar neatkarīgu pētniecības un attīstības centru, kas specializējas putekļsūcēju robotu izstrādē un ražošanā.Ar spēcīgu tehnisko grupu... vairāk

Slaucīšanas robots

Produkta nosaukums: Slaucīšanas robots

Preces Nr.: LL-272 (899)

 

 

Specifikācijas:

1. Vieda iesūkšanas regulēšana  

Šis produkts spēj automātiski pielāgot savu sūkšanas jaudu dažādās grīdas vidēs (robots darbojas spirālveidā intensīvi, ja atklāj netīrāku zonu.)  

 Tas ne tikai padara tīrīšanu efektīvāku, bet palīdz arī vairāk ietaupīt enerģiju. 

2. Pret-samezglojumu tehnoloģija 

Uzlabota pret-samezglojuma tehnoloģija attur robotu no iestrēgšanas paklāja bārkstīs un izrotājumos. Tas var nevainojami pāriet 2cm augstu vadu. Izmantojot savu kāpšanas spēju, tas var uzkāpt pa slīpumu līdz 45 grādiem.  

3. Tīrīšanas vai plānošanas funkcija uz korpusa

Pirms došanās uz darbu vai atrodoties komandējumā, iestatiet jebkuru tīrīšanas laiku dienā vai dažās dienās vai katru nedēļas dienu, lai tas tīrītu māju automātiski. 

 Varat iestatīt arī tīrīšanas laika ilgumu. Jūs varat iestatīt tīrīšanas darbu ilgumu no 1 minūtes līdz 24 stundām. 

Tomēr, ja iestatīšanas laikā un, ja robots sāk darboties, pamatojoties uz šo funkciju, un tas tiek izslēgts manuāli, tīrīšanas laika ilguma iestatījuma funkcija tiek atcelta.

Saskaņā ar šo funkciju, piemēram, ja robots tiek iestatīts darbam uz divarpus stundām un pēc vienas darba stundas tas ir izlādējies un pēc tam pats pilnībā uzlādējas, robots turpinās darboties automātiski, līdz beidzas divarpus stundu darba sesija.  

4. Netīrumu detektēšanas funkcija

Tā ir netīrumu noteikšanas funkcija. Ja darbības laikā robots sasniedz vietu ar lielu netīrumu vai atkritumu daudzumu, pieaug tā darba intensitāte šajā vietā un tīrīšanas laiks pagarinās.

5. LCD displeja un rādītāja instrukcija

 Ir iespējams noteikt dažādus anomālus apstākļus un indikators attiecīgi iemirgojas, ja tīrīšanas procesa laikā rodas problēmas, piemēram, zems enerģijas līmenis/jātīra sānu birste/nav uzstādīta atkritumu tvertne/nepareizi darbojas ritošā birste, slīdošā birste vai ritenis, kas tiek norādīts, izmantojot LCD displeju.  

6. Vairāku režīmu tīrīšana

Personalizēts tīrīšanas režīms, lai apmierinātu dažādu ģimeņu dažādās tīrīšanas prasības, panākot visperfektāko tīrīšanas efektivitāti. Automātiskais tīrīšanas režīms: maksimālā tīrīšana joma. Noteikta laukuma tīrīšanas režīms: daļēja tīrīšana, tīrīšana gar sienām vai mēbelēm.

7. Zems trokšņa līmenis: aptuveni 55dB

Salīdzinot ar līdzīgiem robotiem tirgū, tam ir viszemākais trokšņa līmenis, netraucējot jums koncentrēties uz darbu vai studijām tīrīšanas laikā.

8. Elastīga sānu birste

Viena motora kontrolēta sānu birstes darbība padara robotu vēl efektīvāku, tīrot malas un stūrus.

9. UV lampa sterilizācijai ar smaržām.

Ieslēdzot tīrīšanas procesa laikā UV lampu sterilizācijai, varat izvēlēties arī smaržas funkciju.

10. Slaucīšanas funkcija

Slaucīšanas daļa galvenokārt ir paredzēta, lai robots pildītu grīdas tīrīšanas funkciju.

11.  Liela tilpuma atkritumu tvertne ( teorētiskais tilpums ir 1l, faktiskais tilpums - 0,7l)

Liela tilpuma atkritumu tvertne: savāc lielu matu un atkritumu daudzumu un ir viegli noņemama. Filtra funkcijas var efektīvi novērst sekundāro piesārņojumu un nenotraipa rokas.

12. Uzlādes statusa norādes displejs

Uzlādes procesa laikā displejs rāda uzlādes statusu. Zaļā gaisma mirgo, kas nozīmē, ka notiek uzlāde. Zaļā gaisma deg pastāvīgi, kas nozīmē, ka uzlāde ir pabeigta. Pēc uzlādes pabeigšanas tiek ieslēgts zemas ieejas strāvas stāvoklis, tādejādi nav jāraizējas par pārslodzi 

13. Virtuālā siena

Virtuālā siena ir piederums.. Tā nosūta dažus īpašus infrasarkanos signālus bloķētas zonas izveidošanai, lai novērstu robota iekļūšanu nevajadzīgās zonās. Tā tiek saukta par "virtuālo sienu", jo šī funkcija darbojas līdzīgi sienai.

14. Pašuzlādes funkcija 

Darbojoties "dokstacijas" režīmā, robots meklē uzlādēšanas dokstaciju pēc darba pabeigšanas un pāriet gaidīšanas stāvoklī. Robots automātiski sāk meklēt uzlādes dokstaciju, lai atsāktu uzlādēšanos, akumulatora līmenim tīrīšanas procesa laikā esot zemākam par 15%. Robots atceras darba grafiku, un pēc uzlādes turpina tīrīšanas darbu. 

15. Atkritumu tvertnes vienreizējās lietošanas maisiņš, 

Paketē ir 10 atkritumu tvertnes vienreizējās lietošanas maisiņi.

 

Produkta specifikācijas:

Barošanas avots: Ieejas AC 100--240V 50/60 Hz

Izejas DC: 22V,1A

Ierīces vidējā jauda: 35Watt

Akumulatora spriegums: 14.4 V, 2500 MAH

Uzlādes laiks: 4-6 stundas; Darba laiks: 60--90 minūtes 

 

Galvenie piederumi:

Galvenā tīrītāja vienība*1

Virtuālā siena *1

Adapteris*1

Lādētāja pamatne *1

Sānu birste *2

Birstes tīrīšanas rīks*1

Tālvadības pults *1

Putekļu papīrs*6

Vienreizējās lietošanas maisiņu*10

 Lietotāja rokasgrāmata*1

 

Sertifikāts: CE, RoHs

--_02.jpg--_03.jpg--_04.jpg--_05.jpg--_06.jpg--_07.jpg--_08.jpg--_09.jpg--_10.jpg--_01.jpg

Slaucīšanas robots