Putekļusūcēja robota ražotājs

Uzņēmums Lilin International Group Limited, kura meitas rūpnīcas atrodas Shenzhen un Xiamen, ir liela mēroga profesionāls ražotājs, ar neatkarīgu pētniecības un attīstības centru, kas specializējas putekļsūcēju robotu izstrādē un ražošanā.Ar spēcīgu tehnisko grupu... vairāk

WIFI APP kontrolēts un žiroskopu navigācijas robots putekļsūcējs X5S

 


Iespējas:


X5S ir augstākās kvalitātes robotu putekļu sūcējs, kam ir divas atsevišķas putekļu tvertnes, viena ar putekļsūcēju, otra - ar iebūvētu ūdens tvertni, lielākā iebūvēta ūdens tilpne ar ietilpību 300 ml.

Tam ir arī augstākās klases lokalizācijas sistēma, ko realizē žiroskops, top-end infrasarkanās sensora grupas un paātrinājuma devēji.

 

APP kontrole


Lai sāktu, apturētu, atsauktu savu robotu tīrītāju jebkurā laikā, jebkurā vietā pasaulē, kamēr ir internets.

 

Vairāki tīrīšanas režīmi


Tā kā lielākā daļa Lilin iepriekšējo robotu tīrīšanas līdzekļu, tas var tīrīt dažādu veidu grīdas zigzaga, automašīnu, malu tīrīšanas, vietas tīrīšanas režīmos.

Bet X5S darbojas labāk, veicot zigzaga tīrīšanu pēc INFRA-GYRO integrētās lokalizācijas tehnoloģijas izmantošanas.


Ūdens tvertne

 

Lielais iebūvētais ūdens tilpums putekļu lodziņā ar ietilpību 300 ml, 150-200 kv.m mitrās virsmas apstrāde bez ūdens uzpildīšanas.


Putekļu tvertne


Maināma putekļu tvertne sausai tīrīšanai.


Lielais LED ekrāns


Ar LED ekrānu, lai parādītu laiku, darba stāvokli, kļūdu kodus, akumulatora stāvokli un iestatītu darba grafiku.


Ikdienas plānošanas sistēma


Jūs varat iestatīt tīrīšanas grafikus no pirmdienas līdz svētdienai, vienkārši konfigurējot tālvadības pulti. Tas darbojas tā, kā vēlaties, un uzlādējas, ja jauda ir zema.


Auto lādēšana


Tā var ātri atrast automātisko lādēšanas staciju un uzlādēt tikai trīs stundas.


Liela ūdens tvertne un liela mops


Tas ir lielākais ūdens tvertne 330 ml, kas ir pietiekami 2 stundas mitrās mopping. Super mikro-auduma audums ir labs tīrīšanas smags netīrumiem un viegli mazgāt.


Anti-cliff sensori, lai aizsargātu jūsu robotu labi


Izmantojot augstas precizitātes infrasarkanās gaismas sensoru sērijas, tas nenokļūst vairāk par 5 cm, bet lielākā daļa robotu mazgāšanas ierīču nokrīt, ja pakāpieni ir mazāki par 8 cm.


Ilgāks darba laiks


2600mAh litija jonu akumulators atbalsta X5S darbu vairāk nekā 2 stundas pēc katras uzlādes. Dažreiz tas var strādāt ilgāk par 2 stundām, ja paklājs nav pieejams. Tomēr, lai to atgūtu, ir jāmaksā tikai 3 stundas.